
Raymond Eddy Heystek
Don’t worry about a thing,
cause every little thing gonna be alright
cause every little thing gonna be alright
Uitvaartinformatie
Wij nodigen u uit om samen met ons op het leven van Raymond terug te kijken op donderdag 6 maart om 14.45 uur in de aula van crematorium Iepenhof, Hoflaan 18 in Delft.
Vul uw e-mailadres in en wij sturen u een herinnering.
Later een bericht plaatsen?
Mail mij een herinnering
Mail mij een herinnering
Lieve lieve Raymond,
Nooit meer hallo Jolanda. Nooit meer hallo Danny. Nooit meer een bakkie koffie. Nooit meer een knuffel. Nooit meer telefoontje van jou..Lieverd wij gaan jouw vreselijk missen. Lieve Maja, Mylène, Erik, Gino en Nina wij wensen jullie heel veel sterkte de komende tijd.
Een kind verliezen, een broer verliezen, een zwager en oom verliezen. Wat een ontzettend moeilijke tijd. En tante Maya, u zult moeten wennen aan een leeg huis. Het zal vast een hele poos alleen voelen. Maar u bent niet alleen, u heeft gelukkig Mylène, Erik en de kleinkinderen dicht bij uw zijde.
Wij wensen jullie heel veel sterkte en moed toe.
Dikke knuffel
Lieve Raymond,
Wat zal ik jou gaan missen.Heel wat jaartjes kwam ik bij jou over de vloer.Ik zag je wel een beetje als grote broer.Ik hoor je nog zeggen:’Kom je morgen ook?Dan haal ik een moorkop voor je.Je zal altijd in mijn gedachten blijven lieve Raymond.Ik wens Maja,Milene,Erik,Gino en Nina heel veel sterkte toe.
Lieve groetjes
Annette
Lieve Raymond.
Pffff, weg ben je dan, veel te vroeg, de herinnering blijft. Een lieve vriendelijke zachtaardige man.Op de verjaardagen van Mylène en Erik altijd een gezellig praatje. Even een sigaretje, een drankje en interesse hoe het met de ander gaat. Glinsterende ogen als je vertelde over vuurwerk, hoe gek je daarop was. Praten over boeven en de toestanden in Delft, altijd met een lach.
We gaan je missen, rust zacht grote vriendelijke reus. (GVR)
Lieve Maja, Mylène, Erik, Gino en Nina wij wensen jullie heel veel sterkte voor nu en de komende tijd.