phone icon-phone-24 arrow linkedin facebook twitter close mail print checkmark camera
afb
afb

Martin van der Ree

-
Het enige wat ik kon doen,
was proberen
een klein beetje mens te zijn.

Uitvaartinformatie

Naar zijn wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden.

Vul uw e-mailadres in en wij sturen u een herinnering.

Benieuwd wat we met uw gegevens doen? Lees dan onze Privacyverklaring.

Later een bericht plaatsen?
Mail mij een herinnering

Berichten voor Martin van der Ree

Deel deze pagina
Dag lieve Martin

Wat een groot verlies niet te geloven

We denken aan jullie en wensen jullie heel veel sterkte toe

Staan voor jullie klaar waar dan ook maar voor

Liefs Richard en Marga

Richard en Marga
Voor altijd in ons hart

Wat een groot verlies

lieve Ine en fam heel veel sterkte de

aankomende tijd

heel veel liefs van

ons en wij denken aan jullie

Hans en Hetty Metten
Gecondoleerd

Ine, Pieter, Marjolijn en familie gecondoleerd met het overlijden van Martin, heel veel sterkte.

Inge den Heijer
Lieve Ine

Ik leef intens met jou/jullie mee. Wij hadden zo graag Martin nog beter leren kennen. Maar het is jou en mij niet meer gegeven, ondanks de afspraak elkaar snel te zien.Wens je heel veel  sterkte met het verlies van Martin die voor ons zo duidelijk aanwezig was als jouw liefdevolle, rustige en stoere en betrouwbare steun. Liefs Yvonne

Yvonne Batenburg
Ine en familie

Toch zo onverwacht, altijd te snel. Sterkte voor allen. Wij leven met jullie mee. 

Koos van Helden
Deelneming

Wij wensen jou, je familie en vrienden veel sterkte met het afscheid nemen van jullie dierbare; Cor&,Conny 

Cor Notenboom
Lieve Ine, familie en vrienden

Ik wens jou, familie en vrienden heel veel sterkte toe met het verlies van je goede man Martin. 

Adri Jonker

Gecondoleerd met Martin, jouw Oebi en jullie vader, schoonvader en opa, mijn herinnering aan Martin: er vliegen er genoeg voorbij van vroeger, de vakantie's, korfbal, vogeltje en katten. 

Hou jullie haaks allemaal.

Liefs 

Erna

Waarde Ine,

Bij deze mijn medeleven met het verlies van Martin. Ik heb hem gewaardeerd als een prettige collega en aangename buur. Ik wens jou veel sterkte toe in de komende tijd alsmede nog een lang en gezond leven temidden van je kinderen en kleinkinderen.

Mvrgrt

Leo

Leo Spoor
Veel sterkte!

Lieve Ine en familie,

Gecondoleerd en heel veel sterkte met het verlies van Martin.

Ik hoop dat de vele mooie en fijne herinneringen het verdriet een beetje moge verzachten.
 

Liefs Jos en Ilonca.

 

Jos en Ilonca van Rijn
Deel van elkaars leven

Lieve Ine, Pieter en Eliëtte, Marjolijn en Laszlo en kleinkinderen,

'Ach, het is Martin', flitste door mijn hoofd bij het openen van de kaart. En er komen gelijk gedachten aan ons gezamenlijk verleden. De Johanneskerk, de Oprit-Brug en natuurlijk het werk op de praktijk en onze kinderen. Verdriet om het nu en een glimlach bij de herinneringen. Een gezellige, rustige kracht op de achtergrond, met pretogen, zo denk ik aan Martin. Inderdaad genietend van een biertje en met hart voor zijn medemens.

Ik zie je graag weer eens Ine, en vooral wens ik jullie allen veel sterkte toe in de scherpte en pijn van het gemis. 

Liefs Renée Fahner 

Renée Fahner
Afscheid van mijn eerste buurman

Lieve Ine, 

Meer dan 50 jaar geleden waren Martin en jij de eerste buren die Leo en ik meemaakten. Wij zijn al na een paar jaar verhuisd, jullie zijn langer blijven wonen in het huis waar wij nog veel bij jullie zijn geweest en ook daarna in Rijswijk.  Dus zo lang kennen wij elkaar al is het contact de laatste jaren minder geweest. Ik wist wel dat Martin ziek was maar het bericht van zijn overlijden kwam als een schok voor mij.

Wat verdrietig dat jouw aardige, rustige, lieve Martin niet meer bij je is. Ik wens jou en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe en steun van familie en vrienden.

Liefs Leny Gubbi

Leny Gubbi

In de komende tijd heel veel sterkte gewenst.

is voor mij nog onverwachts 

Liefs Greet

Greet van Beckum